Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Kratka wręgowana – do samodzielnego montażu

Kratka wręgowana Jagram-Pro S.A. to elementy do budowy kratki z drewna klejonego stwarzają nieograniczone możliwości rozbudowy. Nie ma ograniczenia co do wielkości zbudowanej kratki poprzez zastosowanie jednakowych, pasujących do siebie elementów. Wystarczy tylko posiadać odpowiednią ilość elementów i nasza konstrukcja będzie ograniczona tylko i wyłącznie wyobraźnią.

Elementy do kratki wręgowanej z drewna klejonego są trwałe i solidne. Stworzono je z cienkich lamel sklejonych ze sobą i poddano obróbce. Produkt nie jest impregnowany w czym tkwi jego cały urok naturalnego wyglądu drewna. Pozwala na naturalne ocieplenie wizerunku każdego ogrodu lub zagospodarowania przestrzennego.

Kratka wręgowana i jej montaż to rzecz bardzo prosta. Idealnie pasujące elementy umieszcza się jeden w drugim. Następnie, dostępnymi metodami przytwierdza się je ze sobą, np. za pomocą zszywek przemysłowych. Tak przytwierdzona konstrukcja jest stabilna i wytrzymała.

Szacunkowa ilość elementów potrzebna do zbudowania 1m2 kratki to: 11 / 1m2 =0,011m3

kratka wręgowana z drewna klejonego

Kratka wręgowana

Możliwości zastosowania są nieograniczone. Takie kratki świetnie znajduje odzwierciedlenie w ogrodnictwie jako ozdoby, elementy podtrzymujące pnącza czy też jako elementy konstrukcyjne.

Kratkę można wykorzystać w przykładowych sytuacjach:

  • podwieszane elementy sufitu
  • bramy garażowe
  • Elewacje
  • płoty
  • pergole
  • kwietniki
  • kratka pod pnącza
  • elementy dekoracyjne
  • wypełnienia ścianek

Dlaczego warto kupić elementy kratki z drewna klejonego?

Jest to innowacyjne rozwiązanie na rynku. Drewno klejone poprzez stosowanie najnowszych technologii jest solidne i wytrzymałe. Odporne jest na warunki atmosferyczne co pozwala zachować pożądany wygląd przez długie lata przy zwyczajnych zabiegach konserwacyjnych.

Taka kratka z drewna klejonego jest nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna wizualnie. Można ją wykorzystać również w celach artystycznych.

To co nas ogranicza w wykorzystaniu kratki to tylko nasza wyobraźnia. Po zmontowaniu kratki o pożądanych rozmiarach możemy z niej wyciąć dowolny kształt, np. koło.

Kratka do samodzielnego montażu jest znaczącą alternatywą dla gotowych rozwiązań tego typu. Otrzymujemy tyle elementów ile w danej chwili potrzebujemy.