Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

BAU 2019 – styczniowe targi i premiera Jagram-Pro S.A.

Kolejna, przyszłoroczna edycja targów BAU 2019 ma w styczniu zgromadzić ponad 250 tys. odwiedzających, którzy na powierzchni 200 tys. m2, będą mogli zobaczyć produkty ponad 2,2 tys. wystawców z 45 krajów. Niewątpliwie będzie to możliwe dzięki oddaniu dwóch nowych hal wystawienniczych.

BAU to światowe targi architektury oraz materiałów i systemów stosowanych w budownictwie. Ich kolejna edycja odbędzie się w dniach 14-19 stycznia 2019 roku w Monachium. W trakcie tego wydarzenia na stoisku nr 125, w hali B5 firma Jagram-Pro S.A., producent elementów gięto-klejonych – specjalista od wykonywania konstrukcji drewnianych z małym promieniem gięcia.

Wystawcy

Wystawcy to bardzo ważna atrakcja targów. Ilościowo oraz jakościowo na wysokim poziomie. Ponad 2200 wystawców z ponad 45 krajów wystawiać się będzie w 17 halach podczas targów BAU. Polska to 35 wystawców, plasująca Polskę na 6 miejscu względem ilościowym.

Konstrukcje drewniane
Miejsce spotkań
Wirtualna Rzeczywistość
Możliwości wirtualnej rzeczywistości w przedsiębiorstwach

Nowoczesne technologie.

Modułowe domki, małe promienie gięcia czy też wirtualna rzeczywistość, to tylko część tematyki, z którą będzie można obcować na standzie Jagram-Pro S.A. Serdecznie zapraszamy Hala B5 stoisko 125

Dom modułowy
Dom modułowy.