Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Budma 2017

Budma 2017

Zaproszenie Budma 2018Budma to szczególne targi budownictwa i architektury, które wpisują się w krajobraz Poznania – na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To 4 dni dla handlu, architektów, wykonawców i inwestorów. Poprzeczkę ustawił rok 2017, który przyciągnął uwagę 45 tysięcy osób. Jagram-Pro S.A. należy do profilu wystawców – Handel, która stanowiła aż 44% profili zwiedzających. Wśród osób prezentujących ponad połowa to kadra zarządzająca. Goście z 49 krajów, całej Polski. Budma to potężna dawka wiedzy, pod kątem technologicznych nowinek oraz programu merytorycznego. Szereg pokazów szkoleń  i konkursów dla fachowców, przez wszystkie dni targowe Budma. Wśród specjalistów nie mogło zabraknąć Jagram-Pro S.A. , która wystawiała się z ciekawym i innowacyjnym stoiskiem. O którym więcej można posłuchać i obejrzeć:

Jagram-Pro S.A.

W roku 2018 zapraszamy na MTB Budma już 30 stycznia, hala nr 5 stoisko 74. Kolejny raz zaprezentujemy innowacyjne stoisko. Udostępnimy 2 stanowiska wirtualnej rzeczywistości, które stanowić będą rozszerzenie fizycznego stoiska o dwie wielkie hale z naszymi indywidualnymi i niepowtarzalnymi realizacjami. Po których będzie można poruszać się fizycznie. Kilku przemiłych specjalistów do Państwa usług, którzy odpowiedzą na nurtujące pytanie i podpowiedzą w wielu kwestiach technicznych.

W celu zapoznania się z podsumowaniem zapraszamy na stronę Budma

stand budma

Zapraszamy wszystkich klientów, kontrahentów oraz wszystkich zainteresowanych nasza ofertą!
Zachęcamy do przesyłania zapytań na nietypowe i indywidualne konstrukcje prócz tych, które dostępne są u nas na stronie produkty.