Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Drema 2017 VR Jagram-Pro

W minionym tygodniu w Poznaniu odbyły się coroczne Targi Drema 2017. W związku z tym, że Jagram-Pro przygotowywał się w specjalny sposób, aby zaskoczyć klientów i zainteresowanych ludzi przygotowując projekt VR czyli w wolnym tłumaczeniu Wirtualna Rzeczywistość. Wziął udział w tegorocznej edycji Drema. Pierwszy raz w historii branży drzewnej Jagram-Pro prócz standardowej „fizycznej” wystawki  wykorzystał wirtualną rzeczywistość aby pokazać swoje atuty, zabierając ludzi w swobodny spacer po hali na której znajdują się specjalne unikalne projekty, które wyszły spod ręki Jagram-Pro.

Gościliśmy 12-13.09.2017 na stanowisku Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. Te dwa dni to swoisty poligon dla naszej prezentacji. Setki osób pozwoliły na maksymalizacje efektu i wprowadzenie poprawek usprawniających działanie. Miłym zaskoczeniem był fakt, że należy spodziewać się niespodziewanego. Ludzie starsi również odnajdywali się w przestrzeni wirtualnej bez problemów, a wręcz to oni właśnie robili najlepsze czasy.

wystawka z drewna klejonego giętego
VR Jagram-Pro

Pełnego odlotu pilnowali wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy. Po krótkich szkoleniach opowiadali o przedstawianych modelach, sugerowali ścieżki odwiedzin i miejsca w które można „pójść „.

Podsumowaniem targów Drema 2017 był odzew ludzi, zainteresowanie, zdziwienie przed i zaskoczenie po. Sukcesywnie będziemy odwiedzać kolejne targi w Polsce i Europie rozszerzając nasza prezentacje. Na które zapraszamy a o których będziemy pisać na bieżąco. Dodatkowo możemy zdradzić, że to nie koniec a jedynie pierwszy etap projektu VR Jagram-Pro S.A.