Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Jagram-Pro Triathlon Susz 2017

Przynajmniej raz w życiu każdy kto uprawia taką dyscyplinę sportową jaką jest triathlon, powinien przyjechać do miasta Susz na jedne z najstarszych zawodów triathlonowych w Polsce. Większość, jak nie wszyscy triathloniści stawiają sobie za cel, aby przyjechać właśnie do Susza, gdy ten na 2 dni staje się stolicą Polskiego triathlonu. Zadaniem jakim stawiają sobie uczestnicy to przede wszystkim ukończyć zawody, poprawić czas z ubiegłego roku, a może nawet wygrać.
Kiedy całe miasto żyje tą imprezą, a zainteresowani przyjeżdżają z całego kraju. Za zawodnikami przybywają fankluby, grupy wsparcia, rodzina, przyjaciele Ci najbliżsi, którzy potęgują cały ten stan.
Triathlon jako przygoda może zacząć się w każdym wieku, dla niektórych jest to wiek młodzieńczy a dla innych to złote lata. Nigdy nie jest za późno, aby wziąć udział w triathlonie. Są tacy, którzy uprawiają ten sport w pojedynkę, ale również i w parach małżeńskich. Czasem jest to odskocznia od życia codziennego, problemów, używek czy uzależnień. Jeżeli tylko ktoś ma chęci, to zawsze ma taką możliwość, zrobić to dla siebie bądź dla ważnej dla niego osoby. Liczy się pasja, oddanie, wola walki – i właśnie tam, gdzie występują te wartości, nie może zabraknąć firmy Jagram-Pro S.A., która kolejny rok z rzędu prężnie uczestniczyła w imprezie, stojąc na czele sponsorów i patronów imprezy. Dla tych, którzy nie mogli wziąć aktywnego udziału i przyjechać do Susza we współpracy z naszą firmą została stworzona taka możliwość poprzez relacje on-line live.

Triathlon

Ogromny wysiłek, setki godzin treningu, specjalistyczna dieta i wyrzeczenia, a wszystko po to aby móc sprawdzić siebie. Z roku na rok poziom przygotowania zawodników do triathlonu znacząco się podnosi. Warto pamiętać, aby nigdy nie spocząć na laurach. Presja, dreszczyk emocji i euforia ze spełnienia na mecie – to wszystko, co towarzyszy wszystkim zawodnikom.
Jesteśmy dumni z poziomu jaki osiągnęła ta impreza i nie opuszczamy jej na krok. Co roku trzymamy mocno kciuki, ale również udzielamy finansowego wsparcia w bezpośrednią organizację całego przedsięwzięcia. Dbamy także o samych zawodników przygotowując dla nich specjalne strefy na mecie: odpoczynku czy masaży jak i zadaszenia, aby ukryć się przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz wsparcia finansowego firma Jagram-Pro także osobiście kibicowała zawodnikom uczestniczącym w tym wielkim wydarzeniu, czując emocje unoszące się w powietrzu.
Zachęcamy więc do aktywnego spędzania czasu, pamiętajmy, że nie od początku staniemy się mistrzami, jednak pokonywanie własnych słabości i osiąganie coraz lepszych wyników będzie motywacją. Dla wszystkich osób, które czują opór przed podejmowaniem działań sportowych, polecamy odwiedzić chociaż raz Susz w czasie tej niesamowitej imprezy, aby móc zarazić się pasją ludzi tam obecnych.

Jagram-Pro Triathlon