Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Koronawirus 2020 – Covid-19, a Jagram Pro S.A.

Koronawirus a Jagram Pro S.A.

Rok 2020 jest rokiem co najmniej dziwnym, Koronawirus dość skutecznie krzyżował plany. Patrząc z perspektywy 3 kwartałów, nie mniej jednak wymagającym dla polskich przedsiębiorców. Pierwsza sprawa utrudniony export/import. Po drugie wymuszenie handlu, kontaktu z klientem w sposób zdalny (który generalnie wyszedł na plus, bo zwiększył elastyczność firm). Po trzecie obostrzenia związane z ogólnym egzystowaniem. Ludzie nie wiedzieli co i czy mogą kupować czy trzymać pieniądze na czarną godzinę, zatrzymując tym samym gospodarkę. Kolejne niepewne jutro związane z zapowiadaną drugą falą.

Koronawirus – Stan faktyczny

Na dzień dzisiejszy podsumowując 3 kwartał, informujemy, że sytuacja w firmie Jagram-Pro S.A. jest jak najbardziej stabilna. Koronawirus jest nam obcy. Wśród naszych pracowników nie stwierdzono przypadku Covid-19. Pracujemy wszystkimi działami na minimum 100%. Zwiększyliśmy zasoby ludzkie na produkcji , w celu zaspokojenia „ssania”, które w tej chwili utrzymuje się na rynku, jednocześnie utrzymując wysoką jakość. Cały czas dokładamy wszelkich starań do tego, aby kontakt z klientem był bezpieczny. Usprawniamy metody transportu tak, aby to kierowca rozładowywał towar bez ingerencji dodatkowych osób.

Plany na przyszłość

Nauczyliśmy się przez zdobyte doświadczenie, że dobrej, wcześniej ustalonej strategii, nie należy zmieniać jak przynosi efekty, a jedynie rozwijać. Niezmiennie od stanu pandemii/epidemii będziemy ulepszać wszystkie podjęte działania, aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów. Druga zapowiadana fala może przyjść lub nie. W każdym razie, nie ma wpływu na działanie Jagram-Pro S.A. do tego stopnia, że większy wpływ miał okres urlopowy na czas realizacji zamówień.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej platformy do zamawiania WoodAndArch

Sprawdź inne wpisy dostępne na blogu.