Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

KS Unia Susz – Jagram-Pro Podsumowanie

Jagram-Pro S.A., to nie tylko firma produkująca i sprzedająca swoje konstrukcje, ale to również
firma czynnie wspierająca rozwój społeczności lokalnej, a także dająca możliwości realizacji
wielkich marzeń młodych ludzi tak jak w przypadku KS Unia Susz.

KS Unia Susz

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc osobom odznaczającym się wielką pasją i chęcią ciągłego rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesów zarówno młodszych ja i starszych.
Bez znaczenia czy to triatlonista, piłkarz, żeglarz czy inny rodzaj sportowca.
W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć najmłodszych piłkarzy rodzimego klubu sportowego KS Unia Susz, którzy dzięki naszemu wsparciu mógł zrealizować swoje marzenie i wyjechać na wyprawę życia.

4 dniowy wyjazd do Irlandii Północnej miał miejsce między 30 kwietnia a 3 maja br. W tym okresie
w Irlandii Północnej odbywał się turniej Castle Cup 2006, w którym to właśnie nasi najmłodsi mogli wziąć udział. Swoją drogą, zajęli bardzo dobre 3 miejsce! Czego raz jeszcze gratulujemy.
Te 4 dni – to szereg wyzwań, nowinek, spacerów, wyjazdów, meczy i spędzania wspólnego czasu w sportowym duchu, po których piłkarze wrócili bogatsi o nowe doświadczenia. Teraz już oczekujący na przyjazd zaprzyjaźnionego klubu Irlandii Północnej do naszego miasteczka.

Posiadane przez młodych piłkarzy podstawowe środki finansowe, pozwoliłyby im jedynie na uczestniczenie w turnieju, pokrycie kosztów zakwaterowania oraz sfinansowanie priorytetowych potrzeb. Jednak będąc w tak urokliwym miejscu nie mogło zabraknąć również zwiedzania przepięknych widoków okalających zamieszkiwany przez młodziaków teren. Pozostały, lecz niezbędny to tego budżet uzyskano właśnie dzięki szybkiej „akcji i reakcji” V-ce Prezesa Jagram-Pro S.A. Dzięki dodatkowym funduszom udało się zrealizować wyjazdy krajoznawcze, muzealne, botaniczne, rozrywkowe oraz wycieczkowe. Co pozwoliło na pełne wykorzystanie wolnego czasu, spędzonego w Irlandii Północnej przez grupę, o nudzie nie było więc mowy.
Po powrocie, podopieczni klubu sportowego KS Unia Susz wraz z trenerem przyjechali specjalnie do naszej siedziby, aby zrelacjonować skrót wydarzeń oraz wręczyć szczególne podziękowanie dla nas za okazane wsparcie.

Jagram-Pro S.A. jest zawsze otwarty na propozycje współpracy ze sportowcami, u których widać pełne zaangażowanie, trud i serce pełne pasji. Zawsze miło jest nam wspominać fakt, że mogliśmy pomóc w realizacji życiowych celów.

wiata drewniana garażowa

Aby sprawdzić poczynania zachęcamy do odwiedzenia profilu na Facebooku KS Unia Susz.