Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Opel_Rush 2017

Jagram-Pro miał przyjemność uczestniczyć w weekendowym zlocie fanów Opel_RUSH.
Minęło już trochę czasu od zlotu Opel_Rush czyli grupy ludzi którą łączy pasja do samochodów z jednej marki. Jagram-Pro S.A. lubi takie inicjatywy dla pasjonatów dlatego zagościł tam jako główny sponsor. Od samego początku pogoda nie pomagała w jakimkolwiek z etapów od godziny 5 kiedy to nasz wysłannik kończył przygotowania pakowania sprzętu do 10 czyli godziny otwarcia bram. Najwytrwalsi czyli 180 samochodów zagościło na płycie obok toru w Toruniu na terenie Moto-Parku. Imprezę prowadził Kickster Moto-Znafca znany w kręgach moto jutuber, który na swój sposób przekazuje ludziom wiedzę i opinie o danych dziedzinach motoryzacji włączając to opiniowanie, przejazdy i recenzje samochodów. Gościem specjalnym był DJ Hazel znany z rezydentury w Klubie Explosion Borkowo, który wręczał nagrody w różnych kategoriach.

Na samej płycie mieliśmy kilkunastu wystawców, strefę VIP, drift-taxi, hostessy. Całość dopełniały konkurencje, wywiady z najlepszymi projektami oraz na finał deszcz który zamknął imprezę. Podsumowując udany wyjazd dla wszystkich którzy wytrwali i przyjechali.

zadaszenia
wiaty garażowe

Opel_RUSH

Oto jak organizatorzy podsumowali zlot
Zapraszamy na fanpage Opel_RUSH Fanpage
„Kochani ! Oficjalnie chcemy podziękować Wam za wczorajszy dzień jak i za całą Waszą aktywność przed imprezą . Po raz kolejny powtarzamy ,ze to Wy jesteście odpowiedzialni za sukces . Bardzo nas to cieszy ,ze coraz więcej osób czuję się na naszych spotkaniach swobodnie . Taki jest nasz cel abyśmy na spotach/zlotach spotykali się jako paczka dobrych znajomych 🙂 Mimo pogody która od samego rana dosłownie zwaliła nas z nóg, frekwencja była na prawdę na bardzo dobrym poziomie . Cieszy nas to ,ze mogliśmy Was licznie nagrodzić w konkursach . Wiadomo ,ze chcielibyśmy wyroznic wiecej aut , niektóre decyzje co do miejsc, w gronie organizatorów były bardzo ciezkie i kilkukrotnie analizowane . Finalnie mamy nadzieje ,ze kolejne zloty przyniosą jeszcze więcej mozliwości w kwestii nagród czy tez samej ilości wyróznień . Niestety konkurs dla dzieci i Quiz wiedzy o Oplu nie odbyły się z powodu kolejnego załamania pogody , ale na pewno w przyszłym roku wrócimy do tego . Dziękujemy wszystkim grupom które wczoraj razem dzielnie przybywały z całej Polski , Słów brakuje zeby opisać nasze zadowolenie . Za wszelkie potknięcia oczywiście przepraszamy . Nasz dzielny fotograf Laskowski Wojciech Fotografia szykuje oficjalny album z imprezy a APFStudios działa z filmem . Dziękujemy sponsorom za wsparcie , dobre słowo i świetną organizację na stoiskach . Wszystkim dobrze znanemu DJ Jackol za oprawę muzyczną jak i ogólną pomoc oraz Adrian Adi Rypiński ( DJ ADI ) za dodatkowe wsparcie . Specjalne podziękowanie dla Kamil Casati Mar Cin Ma Tee Przemek Cieszyński za nieocenioną pomoc podczas imprezy jak i przed wydarzeniem , grupie Astra Tuning Team za dodatkową nagrodę oraz udostępnienie urządzenia do pomiaru . Dream Garage za dodatkową nagrodę oraz współpracę . DZIĘKUJEMY I LICZYMY NA WAS W PRZYSZŁYM ROKU <3”

Zobacz nasze zadaszenie membranowe które było dostępne w czasie zlotu Zadaszenie Membranowe – Concertina