Jagram Pro S.A.
build

Łatwość montażu

Concertina Nano jest niezwykle prosta w montażu! Nasi inżynierzy zaprojektowali ten produkt, tak aby cały proces przebiegał beznarzędziowo. By zmontować Concertinę Nano wystarczą 2 osoby, bez doświadczenia. Wystarczy wziąć element w dłoń, aby wiedzieć gdzie ma trafić. Składanie nigdy nie było tak intuicyjne. Nasz system montowania poprzeczek click&go sprawia, że konstrukcja jest bardzo stabilna nie tracąc na wyglądzie.

Concertina Nano - montaż
extension

Design

Niepowtarzalny i niespotykany to cechy, które podczas projektowania były głównymi wytycznymi. Dzięki czemu powstał produkt w 100% świeży i wyróżniający się. Pozwala na wyróżnienie się na ulicy, wśród konkurencji jak również wśród sąsiadów. Cecha szczególnie pożądana wśród indywidualistów. Jednak wygląd to nie wszystko, najnowsza technologia pozwoliła ograniczyć wagę do minimum, zachowując maksimum stabilności.

Concertina Nano - Impregnacja
verified_user

Impregnacja

Concertina Nano jest zaimpregnowana ciśnieniowo specjalnym preparatem. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej materii pozwala na osiągnięcie jej trwałości na wiele sezonów*. Impregnacja świetnie chroni przed pleśnią, grzybami oraz skutkami wpływu warunków atmosferycznych. Odświeżając ją co jakiś czas długo zachowa dobrą strukturę i elegancki wygląd.

Concertina Nano może służyć jako pawilon ogrodowy, mała altanka lub zadaszenie przy stadionach wiejskich
fingerprint

Zastosowanie

Czym jest Concertina Nano? To produkt, który staje się tym czym chcesz aby się stał. Wiata? Zadaszenie? Oczywiście! Pawilon ogrodowy, mała altanka, zadaszenie gastronomiczne, miejsce do odpoczynku dla rodziców na placu zabaw, wiata przystankowa, zadaszenie przy stadionach wiejskich, ogródek piwny dla lokalu na starówce… Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. A potrzebą jest Concertina Nano.

Concertina Nano to bardzo mobilna konstrukcja
directions_car

Mobilność

Rozstawienie Concertiny Nano trwa 15 minut! 15 minut i to w warunkach plenerowych! Do przetransportowania konstrukcji wystarczy przyczepka lub mały bus. Dziś zadaszenie pod sprzedaż lodów nad morzem, jutro sprzedajemy oscypek w górach. To proste!

Montaż Concertiny Nano nie wymaga narzędzi
call