Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Eventy

BUDMA 2024 – tradycji stało się zadość

Największe i najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Centralnej bez Jagram Pro? W żadnym wypadku! Po raz kolejny prezentowaliśmy swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które corocznie odbywają się w Poznaniu. Tradycyjnie dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska. I zapewne, do zobaczenia za rok!

Sprawdź naszą technologię TCLwood

Targi BUDMA 2024 – Spotkajmy się!

budma 2024 jagram-pro zapraszamy

BUDMA 2024, Hala 3a, stoisko numer 3 – tam nas znajdziecie.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2024 odbędą się w Poznaniu. Na pewno znajdziemy wspólne tematy i płaszczyzny do rozmowy, a może i przyszłej współpracy.

Udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które corocznie odbywają się w Poznaniu w hali wystawienniczej, to już tradycja dla naszej firmy. Uczestniczymy w nich rok do roku, a po każdym kolejnym wyjeździe, wracamy z bagażem nowej wiedzy, doświadczeń, a także kontaktami nawiązanymi w trakcie tego wydarzenia. Dlatego też i w tegorocznej edycji BUDMA 2024 nie może nas zabraknąć.

Sprawdź naszą technologię TCLwood

Pergola, spirala – podsumowanie Budma 2023

Drodzy Czytelnicy,

chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, realizację targów firmy Jagram-Pro S.A. oraz wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko na tegorocznej 31 edycji największych targów budowlanych Budma w Poznaniu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za duże zainteresowanie naszą ofertą, w szczególności dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza drewniana pergola z systemem ruchomych aluminiowych lamel oraz pokaz możliwości naszej technologii w postaci spirali z drewna wykonanej w naszej firmie z wykorzystaniem opatentowanej technologii gięcia i klejenia cienkich lamel.

W tym roku odwiedzających było szczególnie dużo, co jest dla nas wielkim zaszczytem i dowodem na to, że nasze produkty są cenione przez naszych klientów.

Chcielibyśmy także podkreślić, że nasz produkt pergola lamelowa jest już dostępny w naszym sklepie Woodandarch, zapraszamy do konfiguracji własnego wyjątkowego zadaszenia.

https://woodandarch.pl/kategoria/pergola/

Jeśli szukasz eleganckiego i trwałego zadaszenia do swojego ogrodu lub tarasu, pergola będzie doskonałym rozwiązaniem.

Nasza konstrukcja jest wykonana z drewna konstrukcyjnego, które pochodzi ze świerka skandynawskiego. Drewno jest starannie zaimpregnowane nowoczesnym, bezbarwnym środkiem, co zapewnia jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Pergola jest łatwa w montażu dzięki zastosowaniu złącz typu jaskółczy ogon, które umożliwiają ukrycie łączeń. Do jej złożenia wystarczą 2 osoby. Klient może wybrać opcję ruchomych lameli wykonanych z aluminium, które pozwolą na ochronę przed słońcem i deszczem tworząc konstrukcję pergoli lamelowej.

Nie tylko doskonale spełni swoją funkcję, ale również doda elegancji i stylu Twojemu otoczeniu. Pergola jest dostępna w naszym sklepie, więc już teraz możesz skonfigurować swój własny, wyjątkowy zadaszenie.

Nasze produkty są wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół, dlatego jesteśmy pewni, że będą one spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na Budmie w Poznaniu i mamy nadzieję, że będziemy mieć okazję do spotkania się z Państwem ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Jagram-Pro S.A.

Dziękujemy za odwiedzenie nas na targach Budma 2022

Serdecznie wszystkim dziękujemy za odwiedzenie nas na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma.

Forum Holzbau-Polska 2020 – Podsumowanie

4 edycja Kongresu dla profesjonalistów Forum-Holzbau Polska miała miejsce pod Warszawą, w hotelu Windsor w Jachrance. Kameralnie, głównie za sprawą Covid i obostrzeń. Jednak nie pokrzyżowało to planów na przeprowadzenie wszystkich wykładów i prelekcji. Zaawansowane możliwości technologiczne pozwoliły na przeprowadzenie niektórych wystąpień zdalnie czyli online.

Jako jedni ze specjalistów w swojej branży wiedzieliśmy od samego początku, że nie może nas zabraknąć. Dlatego zgodnie z wszelkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa dla zdrowia i przeciw działaniu Covid. Pojawiliśmy się planowo.

sponsor forum holzbau polska jagram-pro sa

Cieszył nas fakt, że cała impreza była przygotowana na najwyższym poziomie w każdym aspekcie.

Study-case oraz know-how przekazywany na prelekcjach uświadamia wszystkich, reprezentatywny poziom polskiej edycji jest równie wysoki jak w przypadku innych.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, z którymi mogliśmy wymienić się chociaż kilkoma zdaniami. Naszym kontrahentom oraz wszystkim, którzy doceniają nasz wkład w Forum-Holzbau.

sponsor forum holzbau polska jagram-pro sa

Grand Prix Jagram-Pro S.A. Biegi 13.10.2019 – Mapka

Ostatni w tym roku bieg Grand Prix Jagram-Pro S.A.

W tym biegu 3 okrążenia na trasie:

Biegi przełajowe Grand-Prix

Niedziela Emilianowo – przy alejce nad jeziorem Suskim!

Do zobaczenia na mecie!

Grand Prix Jagram-Pro S.A. Biegi 29.09.2019 – Mapka

Niedziela 29.09.2019 Plaża Merynos godzina 11:00

Zapraszamy Wszystkich chętnych!

BAU 2019 – styczniowe targi i premiera Jagram-Pro S.A.

Kolejna, przyszłoroczna edycja targów BAU 2019 ma w styczniu zgromadzić ponad 250 tys. odwiedzających, którzy na powierzchni 200 tys. m2, będą mogli zobaczyć produkty ponad 2,2 tys. wystawców z 45 krajów. Niewątpliwie będzie to możliwe dzięki oddaniu dwóch nowych hal wystawienniczych.

BAU to światowe targi architektury oraz materiałów i systemów stosowanych w budownictwie. Ich kolejna edycja odbędzie się w dniach 14-19 stycznia 2019 roku w Monachium. W trakcie tego wydarzenia na stoisku nr 125, w hali B5 firma Jagram-Pro S.A., producent elementów gięto-klejonych – specjalista od wykonywania konstrukcji drewnianych z małym promieniem gięcia.

Wystawcy

Wystawcy to bardzo ważna atrakcja targów. Ilościowo oraz jakościowo na wysokim poziomie. Ponad 2200 wystawców z ponad 45 krajów wystawiać się będzie w 17 halach podczas targów BAU. Polska to 35 wystawców, plasująca Polskę na 6 miejscu względem ilościowym.

Konstrukcje drewniane
Miejsce spotkań
Wirtualna Rzeczywistość
Możliwości wirtualnej rzeczywistości w przedsiębiorstwach

Nowoczesne technologie.

Modułowe domki, małe promienie gięcia czy też wirtualna rzeczywistość, to tylko część tematyki, z którą będzie można obcować na standzie Jagram-Pro S.A. Serdecznie zapraszamy Hala B5 stoisko 125

Dom modułowy
Dom modułowy.

Grand Prix Jagram-Pro S.A. Biegi 16.09.2018 – Mapka

Niedziela 16.09.2018 Plaża Merynos godzina 11:00

Triathlon Susz 2018

Triathlon Susz 2018 impreza podczas której, malownicze miasteczko Susz, zmienia się w stolicę polskiego triathlonu po raz 27. Weekendowe 2 dni zmagań to niezapomniane przeżycie zarówno dla zawodników, którzy prócz stawienia sobie celu” Dobiegnę!” stawiają sobie cel „Będę lepszy niż rok temu”. Pogoda, która jest najtrudniejszym wyznacznikiem, była wietrzna, głównie pochmurna, momentami chłodna, z przelotnymi opadami. W większości przypadków, jest to lepsza pogoda niż jak we wcześniejszych latach – upały.

Jagram-Pro S.A. nieprzerwanie od wielu lat dopinguje zawodników, jak również wspomaga organizację imprezy organizują m.in. strefę relaksu. W której zawodnicy, którzy już dobiegli do mety mogli w odpowiedni sposób zregenerować siły. W przeciwieństwie do roku poprzedniego, w którym Jagram-Pro S.A. wystawił dwa zadaszenia membranowe Concertina Mini. W tym przedstawił nowy produkt Zadaszenie Lucky Arch. Wierzymy, że przyniosło szczęście ludziom biorącym udział.
Zastanawiacie się pewnie, jak taka strefa wyglądała. Poniższa galeria powinna wyjaśnić wszystko:

Zobacz relacje z roku 2017 Triathlon Susz

Holzbau-Forum Polska

inzynieria drewna

Holzbau-Forum Polska to druga edycja forum budownictwa drewnianego, czyli platformy wymiany know-how w branży konstrukcji drewnianych. Firma Jagram-Pro S.A. miała okazję również  uczestniczyć w branżowym forum, zajmując jedno ze stanowisk wystawienniczych.

Prezentacja stanowiska

Holzbau Forum

6-7 marca 2018, 2 dni – tyle trwała tegoroczna edycja podczas której Jagram-Pro S.A. uczestniczył w wykładach oraz przestrzeni wystawienniczej, na której została zaprezentowania nasza technologia oraz myśl techniczna. Standardowo na stoisku towarzyszyło stanowisko do wirtualnej rzeczywistości oraz, jako nowość miniatura domu wykonana w technologii CLT wraz z multimedialną prezentacją.

Forum

Pod czujnym okiem profesorów akademickich, działających w dziedzinie inżynierii drzewnej kongres przyjął formę wykładów w tematycznych blokach poświęconych technologii.

Listę tematów można zobaczyć na stronie Holzbau-Forum Polska. http://forum-holzbau.pl/

Całość zamknęła się na wysokim poziomie merytorycznym oraz technicznym. Nie zabraknie Jagram-Pro za rok na Holzbau Forum Polska oraz innych międzynarodowych edycjach.

Dołącz do zadowolonych klientów Jagram-Pro skorzystaj z oferty sklepu internetowego. Sklep Internetowy Woodandarch

Dla klientów b2b z indywidualnymi projektami, szczególnie polecany jest kontakt bezpośredni telefoniczny lub mailowy celem przedstawienia projektu architekta lub projektanta na stronie kontakt

Dach und Holz International

Dach und Holz International

Dnia 20.02.2018 o godzinie 9.00 w Kolonii rozpoczęły się targi Dach und Holz International, na których do dnia 23.02.2018 możesz spotkać Jagram-Pro S.A.

Dach und Holz International

Jeśli masz okazję to serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko gdzie możesz obejrzeć nasze realizacje w świecie wirtualnej rzeczywistości (VR), porozmawiać z przedstawicielami firmy Jagram-Pro S.A.  oraz uzyskać wiele informacji na temat naszych produktów oraz sposobu uzyskiwania najwyższej jakości.

Targi przepełnione są dobrą atmosferą, wieloma ciekawymi stanowiskami, na których można obejrzeć ciekawe prezentacje czy produkty oraz zapoznać się z różnymi ciekawymi ofertami.

Budma 2018 Podsumowanie

BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – Okna, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie, drzwi, bramy, materiały wykończeniowe, dachy, stal w budownictwie. To skrócona lista tematyczna, którą można było spotkać wśród wystawców.

drewno konstrukcyjne

Na 4 dni Poznań zamienia się w centralne miejsce w Polsce, dla specjalistów z dziedzin budownictwa i architektury. To 4 intensywne dni które obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej.

indywidualne projekty

Także prezentacje, konkursy i mistrzostwa, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane Budma prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy.konstrukcje drewniane

Jagram-Pro S.A.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, korzystali z naszych stanowisk do wirtualnej rzeczywistości, pytali, rozmawiali i dyskutowali. Niewątpliwie sprawiły nam przyjemność wycieczki, których opiekunowie intensywnie przestawiali i tłumaczyli czym jest drewno klejone i gięto-klejone na przykładzie naszego standu. pracownicy jagram-pro

Te niezliczone głosy „jak to możliwe?”, „jak to jest zrobione?” ,wzrok niedowierzania i prężne, organoleptyczne analizowanie naszych produktów. Ty tylko uświadamia nas w tym, że działamy w dobrym kierunku potwierdza to szereg kontrahentów, klientów indywidualnych i biznesowych, inwestorów, monterów, architektów, biznesmenów, prezesów i właścicieli firm.konstrukcje drewniane

Targi Budma nabrały pełnego rozpędu od drugiego dnia, a nasze 2 zespoły pracowały na pełnych obrotach  średni wynik to ponad setka rozmów dziennie, setki ulotek, broszur, katalogów i wizytówek.

łuki drewniane

Każdy, kto zawiesił oko i znalazł chwile aby zamienić chwilę jednoznacznie stwierdzał „jest dobrze”. Dlatego z miłą chęcią zapraszamy wszystkich na kolejne targi, Dach+Holz w Kolonii już 20-go lutego będzie można spotkać się z nami kolejny raz. Przedstawimy kolejną koncepcje i możliwości drewna klejonego.wirtualna rzeczywistość

A już teraz zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i projektów indywidualnych.

Prowadzimy również sklep internetowy, w którym można kupić pojedyncze łuki oraz gotowe konstrukcje.

dźwigary drewniane
Budma
htc vive

Budma 2018 – Relacja

Budma 2018, wyjątkowe targi na których warto być, choćby tylko, aby zobaczyć Jagram-Pro S.A.

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem wrażeniami oraz zdjęciami z pierwszego dnia targów Budma 2018 w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, Hala 5, stoisko 74.

budma 2018
budma 2018
budma 2018
budma 2018
budma 2018
budma 2018

Spotkanie Noworoczne Susz 2018 – Chełmżyca

Spotkanie Noworoczne Susz. W ramach podsumowania roku 2017, w tym roku spotkanie odbyło się w sali w Chełmżycy gdzie burmistrz miasta Susz, zaprosił wszystkich, którzy mieli wkład w rozwój gminy. Głównymi przedstawicielami, były firmy – Jagram-Pro S.A. Barański Drzwi, Inko oraz Amex Bączek. Te 4 firmy dzięki swoim inwestycjom, przyczyniły się do ogólnego rozwoju gminy.

Strona Główna Miasta i Gminy Susz

Spotkanie Noworoczne Susz

Firmę Jagram-Pro S.A. reprezentował Wice Prezes Waldemar Myśliński.

Każde takie spotkanie oraz każde wyróżnienie działa na korzyść rozpoznawalności firmy.

Jagram Nagroda Susz

WOŚP 2018 Susz Morsowanie

WOŚP 2018 to 26 edycja finału, zrealizowana 14.01.2018 r. Z okazji kolejnej edycji – Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, wraz z grupami Lwy Morskie Susz, Lodowaci – Iławski Klub Morsów, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Kwidzyńskie Morsy Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji, Tczewski Klub Morsów „Przerębel” Sztum i Malborskie Morsy zorganizowali akcję Morsowanie dla WOŚP.

Morsowanie

Jedną z atrakcji przewidzianą na ten dzień było morsowanie nad suskim jeziorem. od godziny 12 zaczęły się przygotowania, aby to kilkadziesiąt minut później pokazać wole ciepłego ducha. Video relacja/skrót z tej akcji poniżej. Sprawdź inne eventy w których Jagram-Pro S.A. brał udział. Kliknij tu!

Sprawdzaj naszego Fan-Page bądź na bieżąco. Jagram-Pro S.A. Facebook

Wośp susz

Pogoda była łagodna, lekki wietrzyk i skromne -6 to idealne warunki na styczniowe kąpanie w jeziorze. Kolejny raz Morsy pokazały, że taka forma sportu dobrze działa dla organizmu.

Holzbau-Forum Targi

Holzbau to spotkanie, które odbywa się już po raz 23, od 6-8 Grudzień w Centrum Kongresowym Garmisch-Partenkirchen Międzynarodowe Forum Konstrukcji Drewna IHF 2017. Od lat impreza premium trade jest jednym z najważniejszych kongresów branży drzewnej na świecie. Jagram-Pro S.A. uczestniczy w kolejnej edycji Holzbau, tak jak w przypadku Batimat przedstawi swoje atuty dla rynku niemieckiego.

Jagram-Pro S.A.

Międzynarodowa konferencja na temat budowy drewna zapewnia architektom, inżynierom i budowniczym możliwość raportowania doświadczeń, procesów i celów związanych z konstrukcjami drewnianymi i konstrukcją. Tematy zrównoważonego rozwoju, ekologia, innowacyjność, efektywność energetyczna i energooszczędna renowacja budynków łączą wkłady, które odzwierciedlają zarówno najnowsze odkrycia z badań nad konstrukcją drewna, jak i z architektury i konstrukcji z wykorzystaniem drewna jako materiału. Uzupełniamy szeroki zakres tematów o eseje związane z nowymi trendami w branży budownictwa drewnianego, o rozwoju gospodarczym w przemyśle drzewnym i przykładami najlepszych praktyk z praktyki. Jednocześnie konferencja stanowi okazję dla architektów, urzędników budowlanych, budowniczych, rzemieślników, praktyków i pedagogów do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i wymiany doświadczeń.

Holzbau

Coroczne „Międzynarodowe Forum Budownictwa Drzewnego” w Garmisch-Partenkirchen zyskało uznanie ekspertów i naukowców jako uznana platforma wymiany doświadczeń i informacji. 2-tomowe materiały konferencyjne zawierają liczne wypowiedzi cenionych mówców z dziedziny praktyki i badań w dziedzinie konstrukcji drewnianych.
Ta praca oferuje zatem ważny i obszerny zbiór składek dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie konstrukcji drewnianych.

Z przyjemnością powitamy Cię na naszym stoisku.

Odwiedź stronę Holzbau-Forum aby dowiedzieć się więcej >click<

Jagram-Pro S.A.

Sprawdź pozycje w naszym sklepie internetowym woodandarch.pl

Batimat 2017 Podsumowanie

Batimat to międzynarodowe targi które odbywają się we Francji jako największy event z branży budowlanej. Długość targów została uzależniona od święta, które miało miejsce 11-go listopada. Dlatego 5 dni na paryskim Batimat, w którym Jagram-Pro S.A. brał udział na 100%. Każdy wyjazd to zweryfikowanie rzeczywistości z założeniami rynków dlatego wyjazd uznajemy za udany i krzepiący szczególnie pod względem uzupełnienia wiedzy.

Batimat VR
Batimat VR 2

Batimat

Batimat to również inni wystawcy, pełne hale, dziesiątki tysięcy ludzi codziennie i pełne ręce roboty. Stawiając na przeciw 2500 wystawców o bardzo zróżnicowanym przedziale produktowym. To ludzie którzy tworzą Batimat, zaczynając od studentów, przez architektów, właścicieli i reprezentantów firm o różnym przekroju usług i produktów, aż do International VIP, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać.
To kultury i zróżnicowanie poglądów, które łączył Batimat i jedna wizja kreująca branżę drzewną i budowlaną.

Pojawiliśmy się na targach z wyjątkową – kompaktowo-niestandardową konstrukcją łuków, prezentującą tylko małą część możliwości firmy, a która wystarczyła aby wpisać się w pamięć oraz wprowadzić w zachwyt osoby, które zatrzymywały się przy naszym stoisku.
Idąc krok naprzód, całość została rozszerzona o 2 stanowiska VR (wirtualna rzeczywistość) na których mogliśmy przekazać gotowe konstrukcje, które zostały wykonane przez naszą firmę, konstrukcje duża skomplikowane, niestandardowe i indywidualne.

Często takie, których rozmiar przekraczał rozmiary samego stoiska. W taki sposób, mogliśmy przenieść wszystkich zainteresowanych na wirtualna halę. 9 obiektów, w 100% oddanych gabarytem nie pozostawiało wątpliwości dla odwiedzających.
Podsumowując, że jesteśmy w czołówce europejskich producentów, konstrukcji drewnianych, a jedyni którzy mogą i używają technologii TCLwood618® wyprzedzając wszystkich producentów, pod względem możliwości kształtowania/wytrzymałości/norm drewna.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy skorzystali z okazji, aby pojawić się u nas. Miłym zaskoczeniem było poznanie kilku polskich osobistości związanych z branżą. Jak również chcemy zaprosić na Forum Holzbau – Targi branżowe, które w przeciwieństwie Batimat Paris, odbędą się w Garmisch-Partenkirchen w Niemczech.

Batimat Łuki
Podziękowania Batimat

Zachęcamy do odwiedzenia strony Holzbau-Forum
Spora prawie tysiąc zdjęciowa relacja jest na Stronie Batimat
Jak również zapraszamy do naszego sklepu online Woodandarch
Zobacz nasze produkty Jagram-Pro S.A.

Grand Prix – Jagram-Pro S.A. – Finał

mapka biegi

Grand Prix – Jagram-Pro S.A. – Finałowy bieg kończący 2017r. odbędzie się 22.10.2017 na terenie firmy Jagram-Pro S.A. oraz terenów leśnych. Do przebiegnięcia jest ponad 5 km. Mapka poniżej.

Legenda – zielony punkt – miejsce zbiórki

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Drema 2017 VR Jagram-Pro

W minionym tygodniu w Poznaniu odbyły się coroczne Targi Drema 2017. W związku z tym, że Jagram-Pro przygotowywał się w specjalny sposób, aby zaskoczyć klientów i zainteresowanych ludzi przygotowując projekt VR czyli w wolnym tłumaczeniu Wirtualna Rzeczywistość. Wziął udział w tegorocznej edycji Drema. Pierwszy raz w historii branży drzewnej Jagram-Pro prócz standardowej „fizycznej” wystawki  wykorzystał wirtualną rzeczywistość aby pokazać swoje atuty, zabierając ludzi w swobodny spacer po hali na której znajdują się specjalne unikalne projekty, które wyszły spod ręki Jagram-Pro.

Gościliśmy 12-13.09.2017 na stanowisku Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. Te dwa dni to swoisty poligon dla naszej prezentacji. Setki osób pozwoliły na maksymalizacje efektu i wprowadzenie poprawek usprawniających działanie. Miłym zaskoczeniem był fakt, że należy spodziewać się niespodziewanego. Ludzie starsi również odnajdywali się w przestrzeni wirtualnej bez problemów, a wręcz to oni właśnie robili najlepsze czasy.

wystawka z drewna klejonego giętego
VR Jagram-Pro

Pełnego odlotu pilnowali wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy. Po krótkich szkoleniach opowiadali o przedstawianych modelach, sugerowali ścieżki odwiedzin i miejsca w które można „pójść „.

Podsumowaniem targów Drema 2017 był odzew ludzi, zainteresowanie, zdziwienie przed i zaskoczenie po. Sukcesywnie będziemy odwiedzać kolejne targi w Polsce i Europie rozszerzając nasza prezentacje. Na które zapraszamy a o których będziemy pisać na bieżąco. Dodatkowo możemy zdradzić, że to nie koniec a jedynie pierwszy etap projektu VR Jagram-Pro S.A.

Opel_Rush 2017

Jagram-Pro miał przyjemność uczestniczyć w weekendowym zlocie fanów Opel_RUSH.
Minęło już trochę czasu od zlotu Opel_Rush czyli grupy ludzi którą łączy pasja do samochodów z jednej marki. Jagram-Pro S.A. lubi takie inicjatywy dla pasjonatów dlatego zagościł tam jako główny sponsor. Od samego początku pogoda nie pomagała w jakimkolwiek z etapów od godziny 5 kiedy to nasz wysłannik kończył przygotowania pakowania sprzętu do 10 czyli godziny otwarcia bram. Najwytrwalsi czyli 180 samochodów zagościło na płycie obok toru w Toruniu na terenie Moto-Parku. Imprezę prowadził Kickster Moto-Znafca znany w kręgach moto jutuber, który na swój sposób przekazuje ludziom wiedzę i opinie o danych dziedzinach motoryzacji włączając to opiniowanie, przejazdy i recenzje samochodów. Gościem specjalnym był DJ Hazel znany z rezydentury w Klubie Explosion Borkowo, który wręczał nagrody w różnych kategoriach.

Na samej płycie mieliśmy kilkunastu wystawców, strefę VIP, drift-taxi, hostessy. Całość dopełniały konkurencje, wywiady z najlepszymi projektami oraz na finał deszcz który zamknął imprezę. Podsumowując udany wyjazd dla wszystkich którzy wytrwali i przyjechali.

zadaszenia
wiaty garażowe

Opel_RUSH

Oto jak organizatorzy podsumowali zlot
Zapraszamy na fanpage Opel_RUSH Fanpage
„Kochani ! Oficjalnie chcemy podziękować Wam za wczorajszy dzień jak i za całą Waszą aktywność przed imprezą . Po raz kolejny powtarzamy ,ze to Wy jesteście odpowiedzialni za sukces . Bardzo nas to cieszy ,ze coraz więcej osób czuję się na naszych spotkaniach swobodnie . Taki jest nasz cel abyśmy na spotach/zlotach spotykali się jako paczka dobrych znajomych 🙂 Mimo pogody która od samego rana dosłownie zwaliła nas z nóg, frekwencja była na prawdę na bardzo dobrym poziomie . Cieszy nas to ,ze mogliśmy Was licznie nagrodzić w konkursach . Wiadomo ,ze chcielibyśmy wyroznic wiecej aut , niektóre decyzje co do miejsc, w gronie organizatorów były bardzo ciezkie i kilkukrotnie analizowane . Finalnie mamy nadzieje ,ze kolejne zloty przyniosą jeszcze więcej mozliwości w kwestii nagród czy tez samej ilości wyróznień . Niestety konkurs dla dzieci i Quiz wiedzy o Oplu nie odbyły się z powodu kolejnego załamania pogody , ale na pewno w przyszłym roku wrócimy do tego . Dziękujemy wszystkim grupom które wczoraj razem dzielnie przybywały z całej Polski , Słów brakuje zeby opisać nasze zadowolenie . Za wszelkie potknięcia oczywiście przepraszamy . Nasz dzielny fotograf Laskowski Wojciech Fotografia szykuje oficjalny album z imprezy a APFStudios działa z filmem . Dziękujemy sponsorom za wsparcie , dobre słowo i świetną organizację na stoiskach . Wszystkim dobrze znanemu DJ Jackol za oprawę muzyczną jak i ogólną pomoc oraz Adrian Adi Rypiński ( DJ ADI ) za dodatkowe wsparcie . Specjalne podziękowanie dla Kamil Casati Mar Cin Ma Tee Przemek Cieszyński za nieocenioną pomoc podczas imprezy jak i przed wydarzeniem , grupie Astra Tuning Team za dodatkową nagrodę oraz udostępnienie urządzenia do pomiaru . Dream Garage za dodatkową nagrodę oraz współpracę . DZIĘKUJEMY I LICZYMY NA WAS W PRZYSZŁYM ROKU <3”

Zobacz nasze zadaszenie membranowe które było dostępne w czasie zlotu Zadaszenie Membranowe – Concertina

KS Unia Susz – Jagram-Pro Podsumowanie

Jagram-Pro S.A., to nie tylko firma produkująca i sprzedająca swoje konstrukcje, ale to również
firma czynnie wspierająca rozwój społeczności lokalnej, a także dająca możliwości realizacji
wielkich marzeń młodych ludzi tak jak w przypadku KS Unia Susz.

KS Unia Susz

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc osobom odznaczającym się wielką pasją i chęcią ciągłego rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesów zarówno młodszych ja i starszych.
Bez znaczenia czy to triatlonista, piłkarz, żeglarz czy inny rodzaj sportowca.
W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć najmłodszych piłkarzy rodzimego klubu sportowego KS Unia Susz, którzy dzięki naszemu wsparciu mógł zrealizować swoje marzenie i wyjechać na wyprawę życia.

4 dniowy wyjazd do Irlandii Północnej miał miejsce między 30 kwietnia a 3 maja br. W tym okresie
w Irlandii Północnej odbywał się turniej Castle Cup 2006, w którym to właśnie nasi najmłodsi mogli wziąć udział. Swoją drogą, zajęli bardzo dobre 3 miejsce! Czego raz jeszcze gratulujemy.
Te 4 dni – to szereg wyzwań, nowinek, spacerów, wyjazdów, meczy i spędzania wspólnego czasu w sportowym duchu, po których piłkarze wrócili bogatsi o nowe doświadczenia. Teraz już oczekujący na przyjazd zaprzyjaźnionego klubu Irlandii Północnej do naszego miasteczka.

Posiadane przez młodych piłkarzy podstawowe środki finansowe, pozwoliłyby im jedynie na uczestniczenie w turnieju, pokrycie kosztów zakwaterowania oraz sfinansowanie priorytetowych potrzeb. Jednak będąc w tak urokliwym miejscu nie mogło zabraknąć również zwiedzania przepięknych widoków okalających zamieszkiwany przez młodziaków teren. Pozostały, lecz niezbędny to tego budżet uzyskano właśnie dzięki szybkiej „akcji i reakcji” V-ce Prezesa Jagram-Pro S.A. Dzięki dodatkowym funduszom udało się zrealizować wyjazdy krajoznawcze, muzealne, botaniczne, rozrywkowe oraz wycieczkowe. Co pozwoliło na pełne wykorzystanie wolnego czasu, spędzonego w Irlandii Północnej przez grupę, o nudzie nie było więc mowy.
Po powrocie, podopieczni klubu sportowego KS Unia Susz wraz z trenerem przyjechali specjalnie do naszej siedziby, aby zrelacjonować skrót wydarzeń oraz wręczyć szczególne podziękowanie dla nas za okazane wsparcie.

Jagram-Pro S.A. jest zawsze otwarty na propozycje współpracy ze sportowcami, u których widać pełne zaangażowanie, trud i serce pełne pasji. Zawsze miło jest nam wspominać fakt, że mogliśmy pomóc w realizacji życiowych celów.

wiata drewniana garażowa

Aby sprawdzić poczynania zachęcamy do odwiedzenia profilu na Facebooku KS Unia Susz.

Jagram-Pro Triathlon Susz 2017

Przynajmniej raz w życiu każdy kto uprawia taką dyscyplinę sportową jaką jest triathlon, powinien przyjechać do miasta Susz na jedne z najstarszych zawodów triathlonowych w Polsce. Większość, jak nie wszyscy triathloniści stawiają sobie za cel, aby przyjechać właśnie do Susza, gdy ten na 2 dni staje się stolicą Polskiego triathlonu. Zadaniem jakim stawiają sobie uczestnicy to przede wszystkim ukończyć zawody, poprawić czas z ubiegłego roku, a może nawet wygrać.
Kiedy całe miasto żyje tą imprezą, a zainteresowani przyjeżdżają z całego kraju. Za zawodnikami przybywają fankluby, grupy wsparcia, rodzina, przyjaciele Ci najbliżsi, którzy potęgują cały ten stan.
Triathlon jako przygoda może zacząć się w każdym wieku, dla niektórych jest to wiek młodzieńczy a dla innych to złote lata. Nigdy nie jest za późno, aby wziąć udział w triathlonie. Są tacy, którzy uprawiają ten sport w pojedynkę, ale również i w parach małżeńskich. Czasem jest to odskocznia od życia codziennego, problemów, używek czy uzależnień. Jeżeli tylko ktoś ma chęci, to zawsze ma taką możliwość, zrobić to dla siebie bądź dla ważnej dla niego osoby. Liczy się pasja, oddanie, wola walki – i właśnie tam, gdzie występują te wartości, nie może zabraknąć firmy Jagram-Pro S.A., która kolejny rok z rzędu prężnie uczestniczyła w imprezie, stojąc na czele sponsorów i patronów imprezy. Dla tych, którzy nie mogli wziąć aktywnego udziału i przyjechać do Susza we współpracy z naszą firmą została stworzona taka możliwość poprzez relacje on-line live.

Triathlon

Ogromny wysiłek, setki godzin treningu, specjalistyczna dieta i wyrzeczenia, a wszystko po to aby móc sprawdzić siebie. Z roku na rok poziom przygotowania zawodników do triathlonu znacząco się podnosi. Warto pamiętać, aby nigdy nie spocząć na laurach. Presja, dreszczyk emocji i euforia ze spełnienia na mecie – to wszystko, co towarzyszy wszystkim zawodnikom.
Jesteśmy dumni z poziomu jaki osiągnęła ta impreza i nie opuszczamy jej na krok. Co roku trzymamy mocno kciuki, ale również udzielamy finansowego wsparcia w bezpośrednią organizację całego przedsięwzięcia. Dbamy także o samych zawodników przygotowując dla nich specjalne strefy na mecie: odpoczynku czy masaży jak i zadaszenia, aby ukryć się przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz wsparcia finansowego firma Jagram-Pro także osobiście kibicowała zawodnikom uczestniczącym w tym wielkim wydarzeniu, czując emocje unoszące się w powietrzu.
Zachęcamy więc do aktywnego spędzania czasu, pamiętajmy, że nie od początku staniemy się mistrzami, jednak pokonywanie własnych słabości i osiąganie coraz lepszych wyników będzie motywacją. Dla wszystkich osób, które czują opór przed podejmowaniem działań sportowych, polecamy odwiedzić chociaż raz Susz w czasie tej niesamowitej imprezy, aby móc zarazić się pasją ludzi tam obecnych.

Jagram-Pro Triathlon