Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

O Firmie

O nas

Jagram-Pro S.A. jest wiodącym producentem elementów z drewna gięto-klejonego w Europie. Firma działa na rynku od 1987 roku, z pasji do drewna. Celem jaki sobie stawiamy, jest zapewnienie naszym klientom produktów o najwyższej jakości oraz możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb klienta. Mamy partnerów biznesowych w całej Europie, z którymi współpracujemy już kilkanaście lat, czynnie uczestnicząc we wzajemnym rozwoju.

W dynamicznie rozwijającym się rynku warto zainwestować w partnera, który rozumie i spełnia nasze oczekiwania. Nieustannie się rozwijamy , poszukując nowych rozwiązań, mogących wspierać realizację najciekawszych projektów które z dumą tytułujemy projektami szytymi na miarę.

Możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb klienta: drewno klejone, impregnowane zanurzeniowo, różnorodność pokrycia: PVC, gont, płótno.
Nasze produkty to idealna alternatywa dla niezagospodarowanej przestrzeni.
Estetyka, wytrzymałość. Gwarancja jakości i wytrzymałości.
Realizujemy indywidualne projekty wykorzystując nasze doświadczenie oraz unikatową technologię

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo prócz łuków indywidualnych – specjalnie przygotowanych projektów zgodnych z wizją architekta konstrukcji, także inne gotowe półprodukty oraz produkty. Są to między innymi łuki konstrukcyjne z drewna gięto-klejonego do programu ogrodowego, drewniane wiaty samochodowe, drewniane wiaty garażowe, drewniane zadaszenia tarasu, konstrukcje wiat drewnianych, konstrukcji zadaszenie tarasu, lukarn dachowych oraz kantówki klejone. Nasze projekty są w 100% wykonywane przez naszą firmę, łuki drewniane docinane są z najwyższą szczegółowością.

Podstawową ofertę można sprawdzić na naszym sklepie internetowym Woodandarch. Indywidualnie wykonywane projekty można sprawdzić poniżej, w celu zapytania o wykonanie należy zgłosić formą mailową, telefoniczną lub poprzez kontakt na stronie Kontakt

Zamówienie produktów

W momencie akceptacji ustalonych warunków i cen, zostaje przygotowany formularz zamówienia, który zawiera, przedstawione w zapytaniu warunki. W przypadku nowego klienta, wymagane jest dosłanie europejskiego numeru VAT. Wdrożenie zamówienia następuje po podpisaniu przez klienta otrzymanego potwierdzenia zamówienia wraz z ewentualnymi rysunkami, bądź na podstawie formularza zamówienia klienta, z uwzględnieniem jego uwag.

Gwarancje

Firma Jagram-Pro S.A. udziela gwarancji na produkowane elementy na zasadach ogólnych, dotyczących drewna klejonego i konstrukcji drewnianych 1 rok na jakość spoiny klejowej i okres 10 lat na wytrzymałość i trwałość elementów konstrukcyjnych