Jagram-Pro S.A.

Projekty Unikalne

Jagram-Pro SA jest firmą świadomą i odpowiedzialną społecznie, dlatego nie zysk i nie koszty, a jakość przede wszystkim.

Jagram-Pro S.A. kopenhaga

Kopenhaga – Hotel Crowne Plaza
Warszawa, galeria Arkadia

Warszawa – Galeria Arkadia
Wrocław, poliechnika, drewniany tunel

Wrocław – Politechnika

Projekty unikalne, czyli te, które są niepowtarzalne, robione wg. wizji najtrudniejszych myśli architektów i projektantów, pozwalają na zwieńczenie tego co nieosiągalne w innych technologiach. Rozwój TCLwood618 to ogromna zmiana w produkcji lukarn i innych specyficznych elementów konstrukcyjnych dziś zarezerwowanych w dużej mierze dla sklejki, OSB, czy prostego drewna klejonego, a następnie wycinanego w łuk.
Technologia pozwala na uzyskiwanie wyszukanych kształtów, co w coraz mniejszej przestrzeni publicznej jest szczególnie istotne. Możliwość gięcia drewna, na minimalnych promieniach (R-15 cm), daje szansę projektom, których w standardowej technologii nie da się zaprojektować i zrealizować. Obserwując światowe trendy, mamy świadomość, że takich projektów będzie coraz więcej.
Sprawdź naszą technologię TCLwood618 Poza tymi oczywistymi przesłankami technicznymi, mamy jeszcze powody czysto estetyczne. Elementy wyprodukowane w technologii TCLwood, to dowolność tworzenia gotowych i niepowtarzalnych konstrukcji, to możliwość realizacji idei i wielkich projektów, których realizacja była trudna lub wręcz niemożliwa. To eliminowanie ograniczeń i tworzenie szans. Wykonujemy również indywidualne projekty na zamówienie. Wycena w takich przypadkach również jest indywidualna. Nowoczesna technologia pozwala pozwala produkować elementy już od 1 sztuki!

Oslo, Skatepark

Oslo – Skatepark
Warszawa, galeria Mokotów

Warszawa – Galeria Mokotów
drewniana hala w Suszu

Susz Polska Hala produkcyjna

Dynamicznie powiększające się grono stałych klientów oraz nowe obszary działania, pokazują, że te same wartości są cenne dla naszych klientów. Nasza strategia zakłada dalsze innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście do potrzeb klientów, budowanie trwałych relacji biznesowych, które maja prowadzić do wzajemnego rozwoju Producent-Klient.

ZALETY DREWNA KLEJONEGO

MOŻLIWOŚCI
Drewno gięto-klejone, to konstrukcje w nowej odsłonie Jagram-Pro S.A. specjalizuje się w produkcji elementów łukowych, wykorzystywanych do tworzenia indywidualnych i niepowtarzalnych projektów.
Współpracujemy z inwestorami, projektantami, architektami i producentami, z całej Europy. Dajemy możliwość projektowania budynków o ciekawych kształtach.

Jagram-Pro S.A. stoisko targowe

Jagram-Pro – Targi
Frankfurt, drewniana konstrukcja dachu

Frankfurt – Rekonstrukcja
Monako, drewniane zadaszenie

Francja – Monako