Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Projekty Unikalne

Produkty Indywidualne

Jagram-Pro S.A. jest firmą świadomą i odpowiedzialną społecznie, dlatego nie zysk i nie koszty, a jakość przede wszystkim.

Projekty unikalne, czyli te, które są niepowtarzalne, robione wg. wizji najtrudniejszych myśli architektów i projektantów, pozwalają na zwieńczenie tego co nieosiągalne w innych technologiach. Rozwój TCLwood618 to ogromna zmiana w produkcji lukarn i innych specyficznych elementów konstrukcyjnych dziś zarezerwowanych w dużej mierze dla sklejki, OSB, czy prostego drewna klejonego, a następnie wycinanego w łuk.

Technologia pozwala na uzyskiwanie wyszukanych kształtów, co w coraz mniejszej przestrzeni publicznej jest szczególnie istotne. Możliwość gięcia drewna, na minimalnych promieniach (R-15 cm), daje szansę projektom, których w standardowej technologii nie da się zaprojektować i zrealizować. Obserwując światowe trendy, mamy świadomość, że takich projektów będzie coraz więcej.

Poza tymi oczywistymi przesłankami technicznymi, mamy jeszcze powody czysto estetyczne. Elementy wyprodukowane w technologii TCLwood618, to dowolność tworzenia gotowych i niepowtarzalnych konstrukcji, to możliwość realizacji idei i wielkich projektów, których realizacja była trudna lub wręcz niemożliwa. To eliminowanie ograniczeń i tworzenie szans. Wykonujemy również indywidualne projekty na zamówienie. Wycena w takich przypadkach również jest indywidualna. Nowoczesna technologia pozwala pozwala produkować elementy już od 1 sztuki!

Dynamicznie powiększające się grono stałych klientów oraz nowe obszary działania, pokazują, że te same wartości są cenne dla naszych klientów. Nasza strategia zakłada dalsze innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście do potrzeb klientów, budowanie trwałych relacji biznesowych, które maja prowadzić do wzajemnego rozwoju Producent-Klient.