Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Dla architektów/projektantów

Dla architektów i projektantów – modele 3D

Otwartość – Pomysł – Realizacja – Architekt

Otwartość to cecha dostępna dla wąskiego grona firm, dodatkowo możliwości technologiczne, które dzięki temu zostały osiągnięte po to by pomysł architekta przenieść do realizacji bez ograniczeń. Dzięki współpracy z nami architekt ma pewność, że detale, które przedstawi nie zostaną zakwestionowane jako niemożliwe do realizacji. Minimalizuje ilość zapytań, a więc oszczędza czas architekta, bez potrzeby poprawiania projektu.

Współpraca daje też pewność, że zostaną wykorzystane wszelkie możliwości zrealizowania pomysłu, a nie tylko rozwiązania standardowe przyjęte w danym systemie. Wszystko to, zachowując normy praz odpowiednie klasy jakości drewna klejonego.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 30 lat – poparte realizacjami wielu obiektów w całej Europie, w tym i we Wrocławiu, Warszawie czy Suszu.
Charakterystyka produktów Jagram-Pro S.A. to promienie gięcia rozpoczynające się od 15 centymetrów. A maksymalną długość elementu ogranicza transport. 30 lat doświadczenia oraz tysiące realizacji. Dołącz do tej grupy!

Dlaczego Drewno Klejone? – Projektant

W początkowym okresie największą uwagę przyciągała wytrzymałość. Obecnie docenia się korzyści wynikające z punktu widzenia architektonicznego. Zauważono, że konstrukcyjne drewno klejone to materiał dający praktycznie nieograniczone możliwości formowania kształtów budowli. Olbrzymie rozpiętości, które można uzyskać stosując drewno klejone, pozwalają na dużą dowolność kształtowania wnętrz użytkowych. Z tego też względu, drewno klejone jest stosowane przy budowie różnorodnych obiektów takich jak:

  • kościoły, kaplice, domy modlitw
  • korty tenisowe, ujeżdżalnie i kryte trybuny
  • hangary , magazyny, wiaty
  • sale teatralne, rozrywkowo-taneczne i muszle koncertowe
  • ogrody zimowe i budynki rolnicze
  • hale sportowe, widowiskowe, wystawiennicze, kongresowe, dworcowe, targowe, produkcyjne
  • parki wodne, kryte pływalnie i sztuczne lodowiska
  • obiekty handlowe, dydaktyczne, muzealne, hotelowe, restauracyjne
  • renowacje i rekonstrukcje obiektów

Generalnie o stosowaniu drewna w obiektach użyteczności publicznej przesądza fakt, że bez problemu spełnia ono wymagania dotyczące odporności ogniowej, co decyduje o bezpieczeństwie konstrukcji i przebywających tam osób.
Konstrukcyjne drewno klejone jest drewnem budowlanym stosowanym w konstrukcjach inżynierskich a więc takich, których właściwości i parametry na etapie projektowania zostały dokładnie obliczone.

Poniżej prezentujemy wizualizacje 3D wybranych zrealizowanych projektów indywidualnych. Prezentacja daje również możliwość podglądu w wirtualnej rzeczywistości (Konieczny warunek posiadania odpowiedniego sprzętu). Pełnowymiarową prezentację w pełnej rzeczywistości wirtualnej prezentujemy zawsze na targach oraz w siedzibie firmy. W przypadku pytań, te kierować proszę do działu IT – zakładka kontakt.
Uruchomienie prezentacji następuje po kliknięciu w przycisk play na podglądzie wybranego produktu. Gotowość załadowania zależy w głównej mierze od posiadanego łącza.

Projekty targowe – Pokaz możliwości
T1

 

 

T2

 

 

T3

 

 

T4 – Tornado

 

 

Realizacje Szyte na miarę
Arkadia – Warszawa 1

 

 

Mokotów – Warszawa 2

 

 

Oslo – Skatepark

 

 

Crownie Plaza

 

 

Produkt specjalny
TCLwood®House