Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Współpraca

Współpraca z Jagram-PRO S.A.

Produkowane przez nas elementy gięto-klejone są oferowane obecnie, klientom na 12 rynkach krajów europejskich. Z większością naszych partnerów współpracujemy już od 30 lat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc iż każdy jest wyjątkowy. Długoletnia współpraca pozwala nam na wzajemną naukę, co przekłada się na kolejne rozwiązania. Wierzymy, że to innowacyjność odróżnia lidera od naśladowcy i dlatego skupiamy się na rozwoju. Współpracujemy z producentami architektury ogrodowej, generalnymi wykonawcami, architektami, konstruktorami, deweloperami, inwestorami indywidualnymi, klientami detalicznymi.

wspołpraca drewno klejone

420 partnerów biznesowych rynku B2B

Jagram-Pro S.A., to nie tylko firma produkująca i sprzedająca swoje konstrukcje – ale firma czynnie wspierająca rozwój społeczności lokalnej oraz dająca możliwość realizacji
wielkich marzeń, przez młodych ludzi. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesów jednej z naszych podopiecznych – 12 letniej Michaliny Jankowskiej, która została V-ce Mistrzynią Polski do lat 12, w klasie Optimist .