Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Batimat 2017 Podsumowanie

Batimat to międzynarodowe targi które odbywają się we Francji jako największy event z branży budowlanej. Długość targów została uzależniona od święta, które miało miejsce 11-go listopada. Dlatego 5 dni na paryskim Batimat, w którym Jagram-Pro S.A. brał udział na 100%. Każdy wyjazd to zweryfikowanie rzeczywistości z założeniami rynków dlatego wyjazd uznajemy za udany i krzepiący szczególnie pod względem uzupełnienia wiedzy.

Batimat VR
Batimat VR 2

Batimat

Batimat to również inni wystawcy, pełne hale, dziesiątki tysięcy ludzi codziennie i pełne ręce roboty. Stawiając na przeciw 2500 wystawców o bardzo zróżnicowanym przedziale produktowym. To ludzie którzy tworzą Batimat, zaczynając od studentów, przez architektów, właścicieli i reprezentantów firm o różnym przekroju usług i produktów, aż do International VIP, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać.
To kultury i zróżnicowanie poglądów, które łączył Batimat i jedna wizja kreująca branżę drzewną i budowlaną.

Pojawiliśmy się na targach z wyjątkową – kompaktowo-niestandardową konstrukcją łuków, prezentującą tylko małą część możliwości firmy, a która wystarczyła aby wpisać się w pamięć oraz wprowadzić w zachwyt osoby, które zatrzymywały się przy naszym stoisku.
Idąc krok naprzód, całość została rozszerzona o 2 stanowiska VR (wirtualna rzeczywistość) na których mogliśmy przekazać gotowe konstrukcje, które zostały wykonane przez naszą firmę, konstrukcje duża skomplikowane, niestandardowe i indywidualne.

Często takie, których rozmiar przekraczał rozmiary samego stoiska. W taki sposób, mogliśmy przenieść wszystkich zainteresowanych na wirtualna halę. 9 obiektów, w 100% oddanych gabarytem nie pozostawiało wątpliwości dla odwiedzających.
Podsumowując, że jesteśmy w czołówce europejskich producentów, konstrukcji drewnianych, a jedyni którzy mogą i używają technologii TCLwood618® wyprzedzając wszystkich producentów, pod względem możliwości kształtowania/wytrzymałości/norm drewna.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy skorzystali z okazji, aby pojawić się u nas. Miłym zaskoczeniem było poznanie kilku polskich osobistości związanych z branżą. Jak również chcemy zaprosić na Forum Holzbau – Targi branżowe, które w przeciwieństwie Batimat Paris, odbędą się w Garmisch-Partenkirchen w Niemczech.

Batimat Łuki
Podziękowania Batimat

Zachęcamy do odwiedzenia strony Holzbau-Forum
Spora prawie tysiąc zdjęciowa relacja jest na Stronie Batimat
Jak również zapraszamy do naszego sklepu online Woodandarch
Zobacz nasze produkty Jagram-Pro S.A.