Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Holzbau-Forum Targi

Holzbau to spotkanie, które odbywa się już po raz 23, od 6-8 Grudzień w Centrum Kongresowym Garmisch-Partenkirchen Międzynarodowe Forum Konstrukcji Drewna IHF 2017. Od lat impreza premium trade jest jednym z najważniejszych kongresów branży drzewnej na świecie. Jagram-Pro S.A. uczestniczy w kolejnej edycji Holzbau, tak jak w przypadku Batimat przedstawi swoje atuty dla rynku niemieckiego.

Jagram-Pro S.A.

Międzynarodowa konferencja na temat budowy drewna zapewnia architektom, inżynierom i budowniczym możliwość raportowania doświadczeń, procesów i celów związanych z konstrukcjami drewnianymi i konstrukcją. Tematy zrównoważonego rozwoju, ekologia, innowacyjność, efektywność energetyczna i energooszczędna renowacja budynków łączą wkłady, które odzwierciedlają zarówno najnowsze odkrycia z badań nad konstrukcją drewna, jak i z architektury i konstrukcji z wykorzystaniem drewna jako materiału. Uzupełniamy szeroki zakres tematów o eseje związane z nowymi trendami w branży budownictwa drewnianego, o rozwoju gospodarczym w przemyśle drzewnym i przykładami najlepszych praktyk z praktyki. Jednocześnie konferencja stanowi okazję dla architektów, urzędników budowlanych, budowniczych, rzemieślników, praktyków i pedagogów do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i wymiany doświadczeń.

Holzbau

Coroczne „Międzynarodowe Forum Budownictwa Drzewnego” w Garmisch-Partenkirchen zyskało uznanie ekspertów i naukowców jako uznana platforma wymiany doświadczeń i informacji. 2-tomowe materiały konferencyjne zawierają liczne wypowiedzi cenionych mówców z dziedziny praktyki i badań w dziedzinie konstrukcji drewnianych.
Ta praca oferuje zatem ważny i obszerny zbiór składek dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie konstrukcji drewnianych.

Z przyjemnością powitamy Cię na naszym stoisku.

Odwiedź stronę Holzbau-Forum aby dowiedzieć się więcej >click<

Jagram-Pro S.A.

Sprawdź pozycje w naszym sklepie internetowym woodandarch.pl