Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Jagram-Pro – Targi

Standy targowe

Jesteśmy producentem elementów gięto-klejonych już od 30 lat. Specjalizujemy się w różnych rodzajach drzewa i jego obróbki. Mamy za sobą proces patentowy własnej technologii TCLwood618®. Specjalizujemy się w tworzeniu najmniejszych możliwych promieni gięcia. Jak również w wielkich nośnych elementach typu 18metrowy dźwigar. Tworzymy produkty dla klienta detalicznego, unikalnego jak również dla klienta biznesowego.

Jagram-Pro S.A. to firma, która korzysta z możliwości, które dają targi jeżeli chodzi o zaprezentowanie możliwości swojej marki. Kilka razy do roku, reprezentacja firmy prezentuje to co lubi i umie najbardziej. Czyli nietypowe, indywidualne i w stu procentach unikalne konstrukcje, zestawienia elementów wręcz w nierealny sposób wyginając drewno, dodatkowo prezentując wytrzymałość, estetykę i ciepło, które emanuje drewno.

Jagram-Pro S.A. jest aktywna w działaniach i nieustannie się rozwija rokrocznie prezentując nowe możliwości.
Targi firmy tak jak i dotarcie do klienta nie ogranicza się tylko do samej Polski, mamy zaszczyt prezentować rodzimą markę na targach we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Anglii.