Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Wiaty garażowe i ich zalety

Wiata samochodowa drewniana garażowa

Wiaty samochodowe występujące w ofercie Jagram-Pro S.A. to kolekcja bardzo specyficznych konstrukcji, wykonanych w technologii drewna gięto-klejonego. Taka wiata garażowa oferowana jako gotowy produkt to pełen komplet potrzebny do złożenia i budowy we własnym zakresie lub za pomocą sprytnego montera. Carporty bo tak również nazywane są nasze konstrukcje to budowle wolnostojące. Według prawa spełniające warunki do budowy bez pozwolenia, a tylko ze zgłoszeniem. W specjalnych przypadkach należy zweryfikować swój przypadek względem prawa budowlanego.

Drewniane wiaty samochodowe to świetna alternatywa dla tradycyjnego garażu murowanego czy też kontenera stalowego tzw. blaszaka. Nasze wiaty garażowe na jeden, dwa, trzy lub więcej samochodów pozbawione są wad tradycyjnych alternatyw. Posiadają zalety których nie sposób znaleźć w tradycyjnych garażach. Drewniane wiaty garażowe to bardzo mocna, lekka konstrukcja, która ociepla wizerunek naszej zagospodarowanej przestrzeni. Należy pamiętać również o tym, że wiaty występują w wariantach, ze względu na pokrycie konstrukcji jak i samego dachu.

Koszt wiaty z drewna klejonego nie odbiega znacząco od budowli standardowej, a z tak naprawdę jednej paczki, która dociera do klientów naszym transportem, można złożyć sobie pełen komplet. Oczywiście nic nie ogranicza klientów którzy mają swoje wizje. Detaling wiaty samochodowej polegający na rozbudowaniu o boczne ścianki działowe, kratki, drzwi, domurowanie, oświetlenie dołożenie pomieszczenia i tym podobne jest jak najbardziej możliwy. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Posiadamy w ofercie wiaty garażowe jednostanowiskowe, dwustanowiskowe, trzystanowiskowe i czterostanowiskowe. Nazywane ze względu na konstrukcje, Alaska, Arizona, Nevada, Revelatio. Pełną listę zdjęć wykorzystanych konstrukcji można zobaczyć w naszej galerii. Najważniejszą cechą dla naszych wiat z drewna jest fakt, że od początku do końca jest wyprodukowana przez nas. Jesteśmy producentem elementów z drewna gięto-klejonego. Należymy do bardzo niewielkiej grupy firm która produkuje elementy w takiej technologii, należymy do ścisłej czołówki na skalę Europy, ze względu na normy, certyfikaty i doświadczenie. Jeżeli posiadasz już wiaty samochodowe, sprawdź inne konstrukcje.

Łatwość składania

Po zamówieniu, opłaceniu i odebraniu konstrukcji, zadaszenie tarasu przybywa przygotowane w częściach do samodzielnego montażu. Do samodzielnego, gdyż złożenie nie wymaga niestandardowych narzędzi lub sprzętu. Wymagania koniecznie to ilość osób zaangażowanych w składanie w liczbie minimum 3. Chociaż w czasach wygody, częstym zabiegiem jest wybór firmy która taką konstrukcję składa.

Możliwość przestawienia

Mając nawet gotową konstrukcję typu zadaszenie tarasu, przy odpowiednim zabezpieczeniu, jesteśmy w stanie przestawić gotową konstrukcję z miejsca na miejsce. W szczególnych przypadkach jest to kluczowe rozwiązanie problemów.

Modułowość

Każda z naszych konstrukcji jest modułowa w tym zadaszenie tarasu, znaczy to tyle, że każdy element może zostać zmieniony na inny, przygotowane na dodatkowe wyposażenie, jak w przypadku problemu wysokości konstrukcji czy tez szerokości. Nie zawsze jest to łatwe, jednak zawsze jest to wykonalne.

Wielokrotny demontaż

Są sytuacje w których zmuszeni jesteśmy zdemontować zadaszenie tarasu, często w sposób nieodwracalny tracimy później stabilność lub całkowicie uniemożliwiamy sobie ponowne rozłożenie konstrukcji. W przypadku naszych produktów, wielokrotny montaż i demontaż jest możliwy, ze względu na system modułowy i łatwość składania, konstrukcja ponownie złożona ma takie same właściwości jak za pierwotnym złożeniem.

Jakość drewna

Samo przestawienie i wielokrotny demontaż zadaszenia tarasu oraz montaż jest możliwy ze względu na własności drewna gięto klejonego. Jest ono niesamowicie wytrzymałe, ma olbrzymią nośność jak również jest lekkie. Klejone specjalnymi klejami poliuretanowymi.

Możliwość zabudowy

Kolejny raz korzystając z faktu, że nasze konstrukcje tworzone są z drewna, bez specjalistycznych narzędzi, umiejętności i sprzętu, możemy zmodyfikować stojącą już u nas konstrukcję, dokładając do niej m.in. zabudowę ścian. Całość składa się w lekką, nowoczesna, profesjonalną, ekonomiczną konstrukcję często przewyższającą standardowe rozwiązania.

Odporność na warunki

Impregnacja zanurzeniowa to pierwszy etap zabezpieczenia elementów drewnianych gotowych konstrukcji, kolejnym etapem jest pokrycie środkiem UV, wg. uznania klienta i systematycznie konserwowanie w celu zapewnienia kilkunastoletniej bez zmiennej trwałości materiału.