Jagram-Pro Italy Jagram-Pro Deutschland Jagram-Pro La France Jagram-Pro English Jagram-Pro Espaniol Jagram-Pro Polska
Jagram-Pro S.A.

Trenażer pływacki – konstrukcja drewniana

Trenażer pływacki występuje pod kilkoma możliwymi wariantami. Jest to urządzenie do ustawienia w salonie lub piwnicy. Pracuje się na nim podobnie jak na ławeczce do wiosłowania. Zajmuje stosunkowo mało miejsca, ale jest przenośny. Jest jednak najbardziej sztuczną metodą. Bardziej zaawansowane trenażery występują w formach basenów przeciwprądowych. Jest to ciekawa alternatywa dla zapalonych sportowców. W większości przypadków, kiedy zdecydujemy się na taką formę treningu, należy poświęcić jedno z pomieszczeń piwnicznych do adaptacji. Nie jest przenośny i jesteśmy związani z taką formą aż do decyzji o rozbiórce.

Basen mobilny

Trenażer Pływacki

Najbardziej zaawansowaną metodą jest połączenie tych dwóch wariantów. W rezultacie Firma Jagram-Pro S.A. basen łączący maksymalny realizm oraz mobilność. Projekt Mobilnego Basenu Treningowego z innowacyjną metodą pomiarową. Basen zabudowany w pomieszczeniu o wymiarach 6m x 2m. Na składzie jest osprzęt filtrująco-oczyszczający, przyłącze prądowe oraz podgrzewanie wody. Kiedy przyjdzie potrzeba na przestawienie drewnianej konstrukcji, podpinamy platformę,  Przestawiamy w dowolnie – odpowiadające nam miejsce.

Przewaga Technologii

Trenażer Basenowy

Basen posiada otwierany dach. Pogoda przestaje być ograniczeniem! Jednak najważniejsza cecha to technologiczne rozwiązanie zliczania treningu. Po rozpoczęciu sprzęt przekazuje dane do dowolnego urządzenia połączonego przez Bluetooth. Na zainstalowanej dedykowanej aplikacji i system rysuje wykres jak również podaje dane na bieżąco.

Basen w najbliższym czasie pojawi się na imprezie Triathlonowej w Suszu. W dniach 21-23 czerwca 2019, ponieważ testować będą zawodowcy i nie tylko, serdecznie zapraszamy.

Cała konstrukcja jest wykonana w technologii drewna klejonego. Specjalnością firmy są łuki drewniane. Małe promienie idealnie nadają się do tego typu konstrukcji. Całość jest zabezpieczona  impregnacją przeciw wilgoci. Podsumowując, jest to ciekawe rozwiązanie, do którego zobaczenia serdecznie zapraszamy.

Film pokazowy Basen Treningowy